| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Tlaková sila piestu | 2000 N |
| Rýchlosť pohybu piestu | 0.5-8 mm/s |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 48 mm |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.68 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.3 kg |
| Symbol | YT-82889 |
Pištoľ s 18V Li-Ion akumulátorom na nanášanie lepidiel a tmelov. Odporúča sa na servisné, stavebné a dokončovacie práce. Absencia kábla umožňuje prácu kdekoľvek.
Vlastnosti: - Pištoľ je vhodná na použitie s náradím:
- presné dávkovanie vytlačenej hmoty bez straty materiálu
- efektívnejšie a rýchlejšie vytláčanie ako s ručným náradím
- automatický mechanizmus zasúvania piestu zabraňuje strate materiálu a náhodnému znečisteniu povrchov
- kovové lôžko a oceľový piest
- batéria umožňuje dlhú nepretržitú prevádzku na jedno nabitie
- vhodné pre všetky štandardné kazety dostupné na trhu s priemerom 52 mm a maximálnou dĺžkou 240 mm (silikóny, montážne lepidlá, chemické kotvy, akryláty, tesniace zmesi)
- k dispozícii sú náhradné batérie: 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843), 4 Ah (YT-82844) a 6 Ah (YT-82845)
Súprava YT-82889:
- (bez batérie a nabíjačky)
18 V systém
18 V systém je rad akumulátorového náradia Yato, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Každé náradie si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje voľnosť a väčší komfort pri práci. Okrem toho je akumulátorové náradie Yato odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.