| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 45 Nm |
| Obrat | 0-250 min⁻¹ |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 78.66 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.66 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.898 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.75 kg |
| Nastavte obsah | hrkať, hrdlo x4 (12 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm), adaptér 3/8" (9,5 mm) (F) x 1/2" (12,7 mm) |
| Symbol | YT-82902 |
Akumulátorová račňa je univerzálne prenosné náradie, ktoré nevyžaduje externý zdroj energie. Súčasťou ráčny sú:
- dobíjací akumulátor
- nabíjacia stanica (nabíjačka)
- redukcia pohonu
- nástrčný kľúč
Odporúča sa na použitie v úzkych, ťažko prístupných priestoroch a tam, kde kovanie v motorovom priestore vozidla neumožňuje efektívne uvoľňovanie a uťahovanie skrutiek alebo skrutiek.
Vlastnosti:
- ľahko prístupný spínač, navrhnutý podobne ako pneumatické zariadenia, zaručuje pohodlné používanie aj v pracovných rukaviciach
- rázová funkcia a krútiaci moment 45 Nm, optimalizované na prácu so skrutkami v rozsahu M6-M14
- reverzibilné otáčanie v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- regulácia otáčok v rozsahu 0-250 ot/min
- súčasťou dodávky: 2 Ah akumulátor YT-82909, 1 h nabíjačka, nástrčné hlavice s priemerom 12, 13, 14 a 17 mm s 3/8'' bitom a adaptér pre najbežnejšie ½'' bity
Nabíjačka:
- vstupné napätie [V]: 100 - 240
- sieťová frekvencia [Hz]: 50 / 60
- výstupné napätie [V]: 12
- výstupný prúd [A]: 1,5
- menovitý výkon [W]: 25
- čas nabíjania [h]: 1
Ráčna má zabudovaný indikátor nabíjania. Stlačením spínača sa rozsvietia indikačné LED diódy, čím viac, tým viac je batéria nabitá. Ak sa po stlačení spínača LED diódy nerozsvietia, znamená to vybitý akumulátor.
Náradie je vybavené aj svetlom na osvetlenie pracovného priestoru. Svetlo sa automaticky zapne po stlačení spínača a vypne sa po uvoľnení tlaku na spínač.