| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 80 Nm |
| Obrat | 0-170 min⁻¹ |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 78.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.7 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.373 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.58 kg |
| Symbol | YT-829021 |
Akumulátorová rázová račňa s vysokým krútiacim momentom vybavená bezkartáčovým motorom. Pracuje s ½ ''nástrčnými hlavicami a dokáže uvoľňovať/odskrutkovať skrutky od M6 - M20.
Možno ju použiť v automechanike na práce v motorovom priestore, napr. na odskrutkovanie alternátora, závesov chladiča a všetkých ťažko prístupných dielov, ktoré si vyžadujú zdĺhavé odskrutkovanie ručnou račňou, bez manévrovacieho priestoru náradia kvôli malému priestoru.
Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.
- Zodpovedajúce batérie systému Yato 12 V: YT-82909 (2 Ah) YT-82910 (4 Ah)
- Zodpovedajúca nabíjačka YT-82912 (2 A)