| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 0-2800 / 0-8300 min⁻¹ |
| Veľkosť držiaka náradia | 5/16" (8,0 mm) |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 80 mm |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 78.6 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.213 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.7 kg |
| Nastavte obsah | leštička, pomocná ruka, kurt, 3x leštiaca podložka na špongiu |
| Symbol | YT-82903 |
Akumulátorová 2-rýchlostná leštička s kotúčom s priemerom 80 mm na leštenie karosérie, nárazníkov, detailov a leštenie svetlometov atď.Robustný duralový kryt prevodovky účinne odvádza teplo, čo umožňuje niekoľko hodín práce.
- Rozsah otáčok 0 - 2800 a 0 - 8300 ot/min
- priemer brúsneho kotúča 80 mm
- prídavná bočná rukoväť vhodná pre pravákov aj ľavákov
Súčasťou balenia:
- akumulátor 2 Ah YT-82909
- nabíjačka 1 h
- 3 prídavné brúsne kotúče rôznej tvrdosti (na vosk a pastu)