| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 19500 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 76 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 10 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M5 |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 68.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 79.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.23 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.6 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, brúsny kotúč x3, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82905 |
12 V rezací stroj na korund, diamantové kotúče v-max 19500 ot/min. Akumulátorový bezkartáčový rezací stroj pre kotúče s priemerom 76 mm, s 10 mm upevňovacím otvorom.
Vhodný na rezanie ocele, keramiky, preglejky, pvc a iných materiálov.
Kompletný s kotúčmi:
- korund na kov 1 ks
- diamantový priebežný na keramiku 1 ks
- univerzálny s karbidom volfrámu na drevo, preglejku, pvc, plech 1 ks
Má zámok na výmenu kotúča, lamely chránené proti prachu a pogumovanú praktickú rukoväť s pohodlným vypínačom.
- funguje na batérie systému Yato 12 V: YT-82909 (2 Ah), YT-82910 (4 Ah)
- kompatibilná nabíjačka YT-82912 (2 A)