| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| omša | 0.25 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 12V |
| Symbol | YT-82909 |
Výkonná 12 Vlítium-iónová batéria vybavená systémom ochrany proti prehriatiu článkov.
Hodí sa na všetko náradie z 12-voltového radu YATO, čím zaručuje slobodu a spoľahlivosť pri každodennej práci.
- kapacita: 2 Ah
- rýchle nabíjanie - len 1 h
- bez pamäťového efektu - možno nabíjať kedykoľvek bez rizika poškodenia článkov a poklesu kapacity
- k dispozícii samostatne alebo v súprave s náradím: YT-82901, YT-82902, YT-82903 a YT-82904