| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| omša | 0.25 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 12V |
| Symbol | YT-82910 |
Nabíjateľnábatéria s kapacitou 4,0ah určená na napájanie zariadení systému Yato 12V.
Odporúča sa pre aplikácie, kde intenzívna práca spôsobuje zvýšený odber prúdu, napr. leštenie/brúsenie karosérie pomocou YT-82903 (12V leštička) alebo rezanie kovov pomocou frézy YT-82905.
- kapacita 4,0 Ah (48Wh)
- napätie 12V
- typ článku: li-ion
- ochrana článkov proti prehriatiu
- kompatibilný s nabíjačkou YT-82912 (2A)
- Vhodné pre všetky zariadenia systému Yato 12V