| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 1500-5000 min⁻¹ |
| Veľkosť závitu vretena | M8 |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 150 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 15.540 ± 1.5 / 18.859 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Nastavte obsah | leštička, pomocná ruka, kurt, 3x leštiaca podložka na špongiu |
| Symbol | YT-82920 |
Moderní excentrický leštič, který díky orbitálnímu pohybu hlavy eliminuje vznik hologramů na karoserii. Práce s lešticí pastou nebo voskem trvá méně času než u klasických leštiček a dosažené výsledky práce jsou lepší. Stroj pracuje na společném akumulátoru pro celý systém Yato 18V a hodí se např. k rázovému klíči YT-82805, úhlové brusce YT-82827, univerzálnímu vysavači YT-85680 nebo reflektoru LED 1600lm s č. YT-82961.
- výkonný bezkartáčový motor
- regulace otáček v rozmezí 1500 - 5000/min
- excentrický pohyb lešticího kotouče - orbitální rozsah pohybu 16mm
- lešticí kotouč 150 mm
- držák lešticího kotouče - zvět M8 (nejpopulárnější)
- 3 houby v sadě (černá - měkká; žlutá - střední; zelená - tvrdá)
- akumulátor 3,0ah Yato 18V v sadě
- nabíječka v sadě - doba nabíjení 90min
- sada dodávaná v kufru
- doba práce stroje na akumulátoru 3,0ah je více než 2h
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je řada akumulátorových nářadí YATO, která jsou napájena stejným odolným akumulátorem. Zařízení můžete zakoupit v sadě s akumulátorem a rychlonabíječkou nebo samostatně, což je ideální řešení, pokud rozšiřujete svou sbírku nářadí.
Akumulátorový provoz vám poskytuje svobodu a větší pracovní pohodlí. Navíc jsou akumulátorová nářadí YATO odolná, praktická a skvěle vyvážená. Práce s nimi je tak radostí.
- Profesionalita
Síla, modernost, propracovaná řešení - to vše nabízíme v sérii zařízení 18 V, která byla vytvořena s ohledem na nejnáročnější uživatele a profesionály.
- Úspora
Není nutné kupovat mnoho akumulátorů a nabíječek pro další nářadí. Díky systému 18 V šetříte peníze, místo v domácnosti a životní prostředí!
- Výběr
Když rostou vaše nároky, roste také kolekce 18 V. Široký výběr nářadí do domácnosti, dílny a zahrady vám umožní vytvořit sadu, kterou opravdu potřebujete.