| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 2500 min⁻¹ |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 254 mm |
| Výstrednosť | 6 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.73 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | leštička, kurt, kryt štítu x2 |
| Symbol | YT-82922 |
Orbitálna brúska 18V (duálna akcia) určená na brúsenie a voskovanie veľkých plôch: masky, strechy, blatníky osobných a dodávkových áut, paluby lodí, podlahy atď. Orbitálny pohyb hlavice brúska zabráni vzniku hologramov a urýchli rozloženie brúsnej pasty a vosku.
Je to jediné brúsne zariadenie na trhu, ktoré má funkciu orbitálneho pohybu v kombinácii s tak veľkou doskou.
- duálna akcia - excentrický + otáčavý pohyb hlavice
- priemer brúsnej dosky: 254 mm
- rozsah excentricity: 6 mm
- v balení materiálová náhradná podložka na pad a takzvaný "baranek"
Zariadenie je kompatibilné s všetkými batériami 18V systému Yato:2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakou odolnou batériou. Zariadenia môžete zakúpiť v balení s batériou a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne riešenie pri rozširovaní vášho arzenálu náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, praktické a perfektne vyvážené. Práca s nimi je tak radosť.
- Profesionalizmus
Sila, modernosť, premyslené riešenia - to všetko ponúka séria zariadení 18 V, ktorá bola vytvorená s ohľadom na tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto doma a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše nároky, rastie aj zbierka 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si súpravu, ktorú naozaj potrebujete.