| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 135000 min⁻¹ |
| Sila | 180 W |
| Menovitý prúd | 2 A |
| Napätie | 5 V d.c. |
| Napätie batérie | 7.2 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Energia batérie | 28.8 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 120 (1. prevodový stupeň), 60 (prevodovka II), 30 (prevodovka III), 12 (prevodovka IV) min |
| Doba nabíjania | ≤3 h |
| Materiál | ABS |
| Rozmery | 130x100x36 mm |
| Počet stupňov rýchlosti | 4 |
| omša | 0.25 kg |
| Aplikácia | vyfukovanie klávesníc, počítačov, elektroniky, elektrického náradia, komponentov automobilových motorov atď., nafukovanie matracov, zapálenie grilu, odfukovanie prachu |
| Symbol | YT-82938 |
Bezdrôtový turbofúkací ventilátor vo verzii mini na mnohé použitia doma a v práci. Pohodlný, poháňaný turbodúchadlom, ktoré sa rozbieha až na 135 000 otáčok za minútu v najvyššom režime. Generovaný prúd vzduchu zaťažuje kuchynskú váhu silou až 180 gramov.
Predĺžená prevádzková doba vďaka použitiu skupiny lítium-iónových batérií s kapacitou až 4000 mAh umožňuje vykonať naraz veľa úloh.
Príklady použitia:
- fúkanie klávesnice, počítača, elektroniky, elektrických náradí, súčiastok automobilového motora
- nafúknutie matracov
- rozžiarovanie grilu
- fúkanie prachu
Parametre:
- otáčky ventilátora: 135 000 min⁻¹
- výkon: 180 W
- maximálna sila prúdenia vzduchu: 180 g
- 4 úrovne rýchlosti
- prevádzkový čas: 120 minút (režim I), 60 minút (režim II), 30 minút (režim III), 12 minút (režim IV)
- napájanie: Li-Ion batéria 7,2 V, 4000 mAh
- nabíjanie cez port usb-c
- materiál: odolné a odolné ABS plast
- rozmery: 130 x 100 x 36 mm
- hmotnosť: 0,25 kg
Upozornenia na používanie:
Buďte opatrní, dlhé vlasy sa môžu zachytiť vo ventilátore