| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný režim | FM, AM, Bluetooth, AUX |
| Výkon reproduktora | 3 W |
| FM pásmo rádiového tunera | 87.5-108 MHz |
| AM pásmo rádiového tunera | 522-1710 kHz |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Napätie batérie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Pracovný čas | 36 h |
| Pamäť nastavení | FM x10, AM x10 |
| Nastavenie času (časovač) | áno |
| LED podsvietenie | áno |
| Verzia protokolu Bluetooth | 4.2 |
| Vstup AUX štandard | 3.5 mm |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Napájanie hodín | 2x1.5V; AAA |
| Výstupné napätie | 12 V d.c. |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Výstupné napätie USB portu | 5 V d.c. |
| Max. výstupný prúd USB portu | 1 A |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| omša | 0.68 kg |
| Symbol | YT-82940 |
Prenosné rádio do dielne a na stavenisko. Prístroj sa intuitívne používa a je odolný proti poškodeniu. Mäkká mechanika tlačidiel dobre chráni pred vniknutím prachu. LCD displej umožňuje jednoduché programovanie rozhlasových staníc do pamäte.
Rádio sa napája z akumulátora 18 V systému alebo z elektrickej siete (adaptér je súčasťou dodávky).
Na prehrávanie hudby možno zariadenie spárovať so smartfónom alebo slúchadlami prostredníctvom rozhrania bluetooth. Telefón možno pripojiť aj prostredníctvom kábla USB. Rádio má aj štandardný výstup na pripojenie káblových slúchadiel.
- prevádzkový čas s 2 Ah batériou: viac ako 20 h
- 18 V batéria nie je súčasťou dodávky