| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Aplikácia | nerezové nity, hliníkové nity |
| Priemer nitu | 2.4, 3-3.2, 4, 4.8-5 mm |
| Drvivá sila | 2040 kg |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Max. zdvih piesta ovládača | 25 mm |
| Max. hrúbka spájaných prvkov | 5 mm |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.94 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.6 kg |
| Symbol | YT-82956 |
Bezdrôtový nitovací stroj na nity z nehrdzavejúcej ocele a hliníka.
Sila 20000N umožňuje rýchle a spoľahlivé upevňovanie nitov v oceľových konštrukciách, ako sú nástavby dodávok, prívesy, spojovanie profilov v konštrukciách z g-k a v elektroinštaláciách a HVAC (ventilácia, kúrenie, klimatizácia).
Ergonomický dizajn a použitie odolných materiálov umožňujú prácu v akýchkoľvek podmienkach, zabezpečujú správnu montáž a výrazne urýchľujú tempo práce.
Nitovací stroj je napájaný akumulátormi systému Yato 18V, ktoré tvoria spoločnú platformu pre širokú škálu zariadení, ako sú nárazové kľúče, úderové vŕtacie kladivá sds+, uhlové brúsky atď.
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.