| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 20 W |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, 50% |
| Materiál | kov |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 80 |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 18 V d.c. |
| Pracovný čas | 5 (100 %), 10 (50 %) h |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 1.31 kg |
| Symbol | YT-82961 |
Výkonný dobíjací reflektor vhodný na osvetlenie staveniska, dielne a kempingu. Nastaviteľný uhol lúča a odolný kovový kryt sú odolné voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako aj prachu, piesku atď.
Reflektor je k dispozícii ako samostatná jednotka.
Systémové batérie 18 V s kapacitou:
- 2 Ah (YT-82842)
- 3 Ah (YT-82843)
- 4 Ah (YT-82844)
- 6 Ah (YT-82845)
Ako aj jednoduché (YT-82848) a dvojité (YT-82849) nabíjačky.
Použité najmodernejšie LED diódy osvetľujú širokým svetelným lúčom napr. steny pri práci s omietkou alebo spodnú časť auta pri práci na dielenskom zdviháku. V závislosti od kapacity použitej batérie a zvoleného prevádzkového režimu (úsporný alebo štandardný) poskytuje konštantný čas prevádzky až 6 h.
Ďalšie informácie:
- 20 W LED so svetelným tokom 1600 lm
- dva režimy osvetlenia: 50%, 100%
- kovový kryt
- nastavenie uhla sklonu
- prepravná rukoväť a hák
Parametre:
- Napájacie napätie [V s.c.]: 18
- svetelný tok [lm]: 1600
- index podania farieb CRI Ra ≥ 80
- teplota farieb [K]: 6500
- stupeň ochrany: IP20
- trieda izolácie: III
- hmotnosť [kg]: 1,31
- max. prevádzkový čas (3 Ah batéria) 50% / 100% [h]: 10 / 5
18 V systém
Systém 18 V je rad akumulátorového náradia Yato, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Každé náradie si môžete kúpiť ako sadu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje voľnosť a väčší komfort pri práci. Okrem toho je akumulátorové náradie Yato odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.