| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 30 W |
| Rodzaj | COB LED |
| Svetelný tok | 3600 (100%), 1800 (50%) lm |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, 50% |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 220x205x62 mm |
| Teplota farby | 6000-6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Pracovný uhol | 120 ˚ |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 18 V d.c. |
| Pracovný čas | 40 (100%), 80 (50%) min |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Životnosť | 50000 h |
| omša | 1.6 kg |
| Symbol | YT-82965 |
Silný prenosný batériový reflektor určený na prácu na stavbe, dielni a osvetlenie kempingu. Nastaviteľný uhol žiarenia a hliníková skriňa odolná voči mechanickému poškodeniu a vonkajším podmienkam.
Má 2 režimy svietenia s intenzitou svetla 3600 alebo 1800 lúmenov. Napájaný batériami platformy YATO 18 V.
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
Zdroj svetla:
- dioda COB LED s výkonom 30 W
- 2 režimy svietenia: 100%, 50%
- intenzita svetla: 3600 lm (100%), 1800 lm (50%)
- uhol svetla: 120˚
- životnosť diód: 50000 h
Zdroj energie:
- batéria: Li-Ion 18 V (nie je súčasťou balenia)
- čas prevádzky: 40 min (100%), 80 min (50%)
- čas nabíjania: závisí od kapacity batérie
Konštrukcia a vlastnosti:
- mechanická odolnosť: IK07
- vodotesnosť: IP20
- farebná teplota: 6000-6500 K
- farbná reprodukcia CRI: ≥80
- nastavenie uholu sklonu v horizontálnom a vertikálnom smere
- hliníková skriňa
- priesvitný kryt z odolného PVC materiálu
- pohodlná rukoväť na prenášanie
- rozmery: 220 x 205 x 62 mm
- hmotnosť: 1,6 kg