| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Rozmery | 210x90x65 mm |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Teplota farby | 6000-6500 K |
| Pracovný uhol | 120 ˚ |
| Otočná hlava | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 18 V d.c. |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Životnosť | 50000 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.26 kg |
| Symbol | YT-829690 |
Malá a veľmi ľahká prenosná akumulátorová baterka poskytuje veľkú pohodlnosť pri práci. Napájanie batériami s platformou 18 V zabezpečuje mobilnosť počas cesty, práce v teréne alebo na miestach s obmedzeným prístupom k elektrickej energii.
Pohyblivá hlavica umožňuje osvetlenie pracovnej oblasti pod ľubovoľným uhlom v rozsahu 90°.
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
Zdroj svetla:
- dioda COB LED s výkonom 3 W
- intenzita svetla: 300 lm
- uhol svetla: 120˚
- životnosť: 50000 h
Zdroj energie:
- akumulátor Li-Ion 18 V (nie je súčasťou balenia)
- doba prevádzky: závisí od kapacity akumulátora
- doba nabíjania: závisí od kapacity akumulátora
Stavba a vlastnosti:
- mechanická odolnosť: IK07
- vodotesnosť: IP20
- farebná teplota: 6000-6500 K
- farbná reprodukcia CRI: >80
- pohyblivá hlavica 90˚
- zavesenie na ruku alebo na závesný háčik
- pohodlná gumová rukoväť
- rozmery: 210 x 90 x 65 mm
- hmotnosť: 0,26 kg