| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Sila | 2,5 (horák), 1.2 (reflektor) W |
| Svetelný tok | 250 (horák), 100 (reflektor) lm |
| Režimy osvetlenia | 5: horák, baterka + reflektor, svetlomety, blikajúce červené svetlo + baterka, blikajúce červené svetlo |
| Rozmery | 165x95x68 mm |
| Svetelný zdroj | 1+10 LED |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Teplota farby | 6000-6500 K |
| Pracovný uhol | 120 ˚ |
| Otočná hlava | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 18 V d.c. |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Životnosť | 50000 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.25 kg |
| Symbol | YT-829691 |
Malá a veľmi ľahká prenosná akumulátorová svietidlo poskytuje veľkú pohodlie pri práci. Napájanie batériami s platformou 18 V poskytuje mobilitu počas cesty, práce v teréne alebo na mieste s obmedzeným prístupom k elektrickej energii.
Pohyblivá hlavica umožňuje osvetlenie pracovnej oblasti pod ľubovoľným uhlom v rozsahu 180°. 5 režimov svietenia, vrátane červeného blikania, umožňuje prispôsobiť druh svetla podmienkam okolia, potrebám používateľa a vykonávanej práci alebo aktivity.
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
Zdroj svetla:
- dioda: 1 COB LED a 10 SMD LED
- výkon: 2,5 W svietidlo, 1,2 W reflektor
- intenzita svetla: 250 lm svietidlo, 100 lm reflektor
- 5 režimov svietenia: svietidlo, svietidlo + reflektor, reflektor, blikajúce červené svetlo + svietidlo, blikajúce červené svetlo
- uhol svetla: 120˚
- životnosť: 50000 h
Zdroj energie:
- akumulátor Li-Ion 18 V (nie je súčasťou balenia)
- doba prevádzky: závisí od kapacity akumulátora
- doba nabíjania: závisí od kapacity akumulátora
Konštrukcia a vlastnosti:
- mechanická odolnosť: IK07
- vodotesnosť: IP20
- farebná teplota: 6000-6500 K
- index podania farieb CRI: >80
- pohyblivá hlavica 180˚
- pohodlné tlačidlo pre zmenu pracovných režimov na zadnej strane obalu
- háčik a zabudovaný magnet umožňujú zavesiť svietidlo na vhodnom mieste
- rozmery: 165 x 95 x 68 mm
- hmotnosť: 0,25 kg