| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| priemer kotúča | 180 mm |
| Priemer pripojenia vysávača | 28-36 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Šírka rezu | 5-45 mm |
| najvyšší limit | 45 mm |
| Aplikácia | pre väčšinu uhlových brúsok s vonkajším priemerom 180 mm a 230 mm |
| Symbol | YT-82998 |
Protiprachový kryt určený pre väčšinu uhlových brúsičiek s vonkajším priemerom 180 mm a 230 mm. Efektívne odvádza prach a prach počas práce s betónom, omietkami a drevom, zlepšujúc pohodlie používateľa a čistotu v pracovnom prostredí.
- priemer brúsnej dosky: 180 mm
- priemer pripojenia vysávača: 28-36 mm
- zváraný závit: M14
- šírka rezu: 5-45 mm
- max. hĺbka rezu: 45 mm