| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Nabíjacie napätie | 12 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 2/8/15 A |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 200 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 5-200 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré, kozmetický, AGM, EFB |
| Sieťový prúd | 1.8 A |
| Mikroprocesor | áno |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Háčik | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 1.8 kg |
| Symbol | YT-83003 |
Profesionálna nabíjačka pre 12 V batérie v motocykloch, osobných a dodávkových vozidlách, poľnohospodárskych traktoroch, motorových člnoch. Umožňuje nabíjanie tzv. mokrých batérií, gélových, AGM a EFB batérií.
- funkcia udržiavania správneho napätia v batériách pracujúcich v pokojovom režime - konzervačné nabíjanie
- ochrana proti skratu
- ochrana proti prebíjaniu batérie
- prehľadný LCD displej
- mikroprocesor pracujúci vo vysokofrekvenčnej technológii.