| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | test alternátora, test kardiostimulátora |
| Nabíjacie napätie | 6/12 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 1/4 A |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 120 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré, kozmetický, AGM |
| Sila | 70 W |
| Mikroprocesor | áno |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.35 kg |
| Symbol | YT-83033 |
Elektronický usmerňovač s displejom 6-12V 1/4A
Profesionálna nabíjačka pre 6V a 12V batérie s kapacitou až 120 Ah.
Vhodná pre batérie v motocykloch, traktoroch, automobiloch, dodávkach a motorových člnoch.
Nabíjačka umožňuje nabíjanie troch typov batérií:
- tradičné olovené akumulátory, tzv. mokré akumulátory
- olovené a gélové akumulátory, v ktorých je elektrolyt vo forme gélu
- batérie AGM, v ktorých je elektrolyt znehybnený rohožou zo sklenených vlákien.
Obsahuje test alternátora, test štartéra.
Parametre:
- Hmotnosť: 0,35 kg
- napätie: 220-240 V striedavého prúdu
- výkon: 70 W
- stupeň ochrany: IPX0
- typ displeja: LCD
- frekvencia: 50-60 Hz
- trieda elektrickej izolácie: II
- funkcie: test alternátora, test štartéra
- háčik: ÁNO
- počet hákov: 1
- nabíjacie napätie: 6/12 V jednosmerného prúdu
- nabíjací prúd: 1/4 A
- mikroprocesor: áno
- typ nabíjanej batérie: mokrá, gélová, AGM
- max. kapacita nabíjanej batérie: 120 Ah