| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | podpora nabíjania, udržiavacie nabíjanie (udržiavanie správneho napätia v batériách pracujúcich v kľudovom režime), elektrická zásuvka (zapaľovač cigariet) |
| Nabíjacie napätie | 12 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 2/6/10/15/BOOST - 20 A |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 300 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 2-300 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré, kozmetický, AGM, EFB, MF |
| Sieťový prúd | 2.5 A |
| Mikroprocesor | áno |
| Prepínač | áno |
| Typ zobrazenia | LED |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 2.1 kg |
| Symbol | YT-83037 |
Elektronický usmerňovač YT-83037 je profesionálne zariadenie na nabíjanie 12 V batérií v motocykloch, osobných a dodávkových vozidlách, traktoroch, motorových člnoch. Umožňujú nabíjanie tzv. mokrých batérií, gélových batérií, batérií AGM, EFB a MF
- funkcia udržiavania napätia pre batérie pracujúce v režime voľnobehu - udržiavacie nabíjanie
- ochrana proti skratu
- ochrana batérie proti preťaženiu
- ľahko čitateľný displej
- mikroprocesor s vysokofrekvenčnou technológiou.
Odporúčané pre batérie s kapacitou do 300 Ah. Má aj zásuvku na napájanie (cigaretový zapaľovač). Má zabudovanú funkciu asistovaného nabíjania 20 A v trvaní 300 sekúnd.