| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Nabíjací prúd | 16 A |
| Vlastnosti | podpora nabíjania |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 240 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 120-240 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Sieťový prúd | 1.7/2.5 A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 11.6 kg |
| Symbol | YT-8304 |
Usmerňovač 12/24 V 16A 240 Ah s 20 A zosilňovačom nabíjania
Profesionálna nabíjačka mokro-kyselinových batérií WET s napätím 12 V / 24 V a kapacitou batérie od 120 Ah do 240 Ah.
Vhodná pre osobné, dodávkové a nákladné vozidlá.
Usmerňovač s nastaviteľným nabíjacím prúdom a funkciou asistencie nabíjania BOOST.
Je vybavená vysoko výkonným transformátorom, poistkami proti prebitiu a prepätiu a 2 režimami nabíjania: rýchlym a pomalým.
Parametre:
- Hmotnosť: 11,6 kg
- napätie: 230 V striedavého prúdu
- vypínač: ÁNO
- stupeň ochrany: IP20
- frekvencia: 50 Hz
- trieda elektrickej izolácie: I
- funkcie: podpora nabíjania
- nabíjacie napätie: 12/24 V s.c.
- nabíjací prúd: 16 A
- mikroprocesor: nie
- sieťový prúd: 1,7/2,5 A
- typ nabíjanej batérie: mokrá
- kapacita nabíjanej batérie: 120-240 Ah
- max. kapacita nabíjanej batérie: 240 Ah