| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Nabíjací prúd | 25 A |
| Vlastnosti | podpora nabíjania |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 350 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 170-350 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Sieťový prúd | 2.1/3.8 A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 14.5 kg |
| Symbol | YT-8305 |
Usmerňovač 12/24 V 25 A 350 Ah s 30 A posilňovačom nabíjania
Profesionálna nabíjačka mokro-kyselinových batérií WET s napätím 12 V / 24 V a kapacitou batérie od 170 Ah do 350 Ah.
Určená pre osobné, dodávkové a nákladné vozidlá.
Usmerňovač s nastaviteľným nabíjacím prúdom a funkciou asistencie nabíjania BOOST.
Je vybavená vysoko výkonným transformátorom, poistkami proti prebitiu a prepätiu a 3 režimami nabíjania: pomalé, rýchle a štartovacie.
Parametre:
- Hmotnosť: 14,5 kg
- napätie: 230 V striedavého prúdu
- vypínač: ÁNO
- stupeň ochrany: IP20
- frekvencia: 50 Hz
- trieda elektrickej izolácie: I
- funkcie: podpora nabíjania
- nabíjacie napätie: 12/24 V s.c.
- nabíjací prúd: 25 A
- mikroprocesor: nie
- sieťový prúd: 2.1/3.8 A
- typ nabíjanej batérie: mokrá
- kapacita nabíjanej batérie: 170-350 Ah
- max. kapacita nabíjaného akumulátora: 350 Ah
Upozornenia na používanie:
Pred pripojením alebo odpojením nabíjačky batérií odpojte sieťové napájanie.
Varovanie! Výbušné plyny. Chráňte pred plameňmi a iskrami.
Počas nabíjania zabezpečte správne vetranie.