| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Kapacita nabitej batérie | 20-800 Ah |
| Vlastnosti | pomoc pri štarte |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 10/25/42 A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 800 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Sila | 1.3 kW |
| Štartovací prúd | 420 A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 18 kg |
| Symbol | YT-83064 |
Nabíjačka určená na nabíjanie a asistenciu pri štarte olovených kyselinových batérií v osobných vozidlách, dodávkach a dielnenských strojoch. Zariadenie pracuje v dvoch režimoch, čo zabezpečuje všestranné použitie v servisoch, dielňach a technických servisoch.
Pracovné parametre:
- režim nabíjania - 12 V/24 V, prúd 10 A/25 A/42 A umožňuje efektívne nabíjanie batérií s rôznou kapacitou
- režim štartovania - 12 V/24 V, prúd 420 A (pracovný cyklus - 3 s zapnutý, 120 s vypnutý) - funkcia rýchlej asistencie pri štarte motora, vybitých batérií, účinná aj pri nízkych teplotách
- ovládanie teploty - systém automatickej kontroly teploty chráni obvod pred prehriatím, zvyšuje trvanlivosť a bezpečnosť práce
- rozsah štartovacieho napätia > 0 V umožňuje nabíjanie úplne vybitej batérie
- stupeň ochrany IP20 zabezpečuje prispôsobenie konštrukcie pre prácu v suchých dielnenských priestoroch
- zariadenie spolupracuje so všetkými typmi olovených kyselinových batérií 12 V a 24 V, 20-800 Ah
- celoročné používanie v dielňach a garážach pri okolitej teplote od 0°C do +40°C
- v balení sú káble s klipsami (tzv. krokodílmi) zabezpečujúce spoľahlivé pripojenie k pólom batérie
Upozornenia na používanie:
Pred pripojením alebo odpojením nabíjačky batérií odpojte sieťové napájanie.
Varovanie! Výbušné plyny. Chráňte pred plameňmi a iskrami.
Počas nabíjania zabezpečte správne vetranie.