| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 300 W |
| Moc maksymalna | 600 W |
| Charakteristika výstupného signálu | čistý sínus |
| Efektívnosť | 80 % |
| Napätie batérie | 25.2 V d.c. |
| Kapacita batérie | 12500 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Energia batérie | 315 Wh |
| Typ nabíjačky | sieť 110-240V~ 50/60Hz, 12V auto, nabíjanie z externých solárnych panelov |
| Rozmery | 270x150x182 mm |
| Funkcia baterky | áno |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Ochranu | BMS: nadprúd, skrat, nadmerné vybitie/prebitie/prepätie/prehriatie, |
| Bezpečnosť pokračovala. | menič: proti podpätiu/prepätiu/skratu/preťaženiu/prehriatiu |
| Skladovacia teplota | 10~30 ˚C |
| Teplota nabíjania | 0~45 ˚C |
| Teplota vypúšťania | -20 ~ +60 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 3.9 kg |
| Nastavte obsah | stanica, sieťová nabíjačka, kábel na nabíjanie produktu z 12V DC elektroinštalácie, kábel na nabíjanie produktu z externého solárneho panelu |
| Symbol | YT-83090 |
Prenosná batériová napájacia stanica s kapacitou 315 Wh. Podporuje päť zariadení súčasne. Zabudovaný striedavý menič s čistou sínusoidou a menovitým výkonom 300 W (až 600 W v špičke) sa osvedčí ako núdzový zdroj energie, okrem iného pre čerpadlo a regulátor pece ústredného kúrenia, router, set-top box alebo televízor. Tri porty USB, vrátane jedného USB-C s technológiou PD 60 W, budú napájať a opakovane nabíjať smartfón, tablet alebo notebook. Zásuvka 12 V bude úspešne napájať cestovnú chladničku alebo špecializované osvetlenie.
- vstavaná powerbanka s 35 článkami Li-Ion s vysokou rýchlosťou vybíjania v technológii NMC/INR v puzdre 18650 s nominálnym napätím 3,6 V a kapacitou 2500 mAh (spolu 87500 mAh)
- kapacita neklesne pod 80 % pôvodnej hodnoty ani po 500 úplných vybíjacích cykloch
- články usporiadané v robustnom koši s konštrukciou, ktorá zabezpečuje voľný prístup vzduchu ku každému článku, čo výrazne zlepšuje účinnosť chladenia
- pokročilý systém BMS, ktorý monitoruje všetky prúdové parametre a teplotu článkov v reálnom čase, čím zabezpečuje bezpečnosť procesu nabíjania a vybíjania
- systém BMS obsahuje ochranu proti nadprúdu, skratu, nadmernému vybitiu, vybitiu, prepätiu a prehriatiu
- systém vyvažovania článkov predlžuje životnosť celého balíka
- špeciálny port USB-C na aktiváciu balíka článkov - ak necháte stanicu dlhší čas vybitú na 0 % a zariadenie nereaguje na pripojenú nabíjačku, pomocou napájacieho zdroja 5 V, 2 A môžeme články aktivovať a obnoviť činnosť stanice a BMS
- stanicu možno nabíjať tromi spôsobmi: maximálnym výkonom 72 W prostredníctvom napájacej jednotky, káblom do zapaľovača alebo z externých fotovoltaických panelov
- vyrobené podľa automobilových noriem
Ďalšie informácie
- pomer harmonického obsahu (THD) pri plnom zaťažení: ≤3%
- prevádzkový čas pri menovitom zaťažení (300 W): 40 min.
- čas nabíjania zo zdroja napájania: ~6 h
- čas nabíjania z cigaretového zapaľovača: ~5-6 h
- čas nabíjania z fotovoltaických panelov: ~6 h
- trvalý výkon zo zásuvky 230 V AC: 300 W (600 W špičkovo)
- zásuvka cigaretového zapaľovača: 12 V/10 A
- zásuvka USB-A: 5 V/3,1 A
- Zásuvka USB-C: 60 W v technológii PD
- Ochrana BMS: nadprúd, skrat, nadmerné vybitie, nadmerné vybitie, prepätie, prehriatie
- ochrana meniča: prepätie, podpätie, prehriatie, skrat, preťaženie
- LED svetlo s 3 režimami vrátane SOS, 2 W
- rozmery: 270 x 150 x 182 mm
- hmotnosť: 3,9 kg
- obsah súpravy: stanica, sieťová nabíjačka, kábel na nabíjanie výrobku z 12-voltového zdroja jednosmerného prúdu, kábel na nabíjanie výrobku z externého solárneho panelu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Tento výrobok môže vyžarovať nebezpečné optické žiarenie. Nedívajte sa do pracovnej lampy. Môže to byť škodlivé pre oči.