| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Prevádzkové napätie | 6, 12 V d.c. |
| Rozsah napätia | 0-16 V d.c. |
| Rozsah merania CCA | 200-1000 A |
| Merací prúd záťaže | 100 A |
| Režim testu časovaného zaťaženia | 10 s / 5 min |
| Typ testovaných batérií | olovo-kyselina |
| Typ indikátora napätia | analógový |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | 0~55 ˚C |
| omša | 1.1 kg |
| Aplikácia | kontrola stavu nabitia a opotrebovania batérie |
| Symbol | YT-8310 |
Profesionálny tester batérií 6/12 V umožňuje skontrolovať stav nabitia batérie a tiež jej opotrebovanie. Takisto je možné skontrolovať výkon batérie pri zaťažení. Tester nevyžaduje zdroj napájania, vďaka čomu je mimoriadne mobilný. Určený na testovanie olovených akumulátorov.
- podporované napätia batérie: 6/12V
- typ čítania: analogový
- rozsah merania CCA: 200-1000 A