| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Prevádzkové napätie | 12 V d.c. |
| Rozsah napätia | 8.5-25 V d.c. |
| Rozsah merania CCA | 150-1400 A |
| Merací prúd záťaže | 100 A |
| Režim testu časovaného zaťaženia | 10 s / 5 min |
| Typ testovaných batérií | olovo-kyselina |
| Typ indikátora napätia | digitálne LED |
| LED indikátory | áno |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | 0~55 ˚C |
| omša | 1 kg |
| Aplikácia | kontrola stavu nabitia a opotrebovania batérie |
| Symbol | YT-8311 |
12 V digitálny tester batérií
Profesionálny tester batérií YATO vám umožní skontrolovať stav nabitia batérie, ako aj jej opotrebovanie.
Takisto je možné skontrolovať výkon batérie pri zaťažení. Tester nevyžaduje zdroj napájania, vďaka čomu je mimoriadne prenosný. Je vybavený LED diódami a digitálnym indikátorom na zobrazenie stavu batérie. Určený na testovanie olovených akumulátorov.
Obsah balenia:
- tester batérií
- návod na použitie
- záručný list
Parametre:
- použitie: kontrola stavu nabitia a opotrebenia batérie
- rozsah pracovných teplôt: 0 ~ 40 ˚C
- rozsahskladovacích teplôt: 0~55 ˚C
- hmotnosť: 1 kg
- LED indikátory: áno
- prevádzkové napätie: 12 V jednosmerného prúdu
- rozsah napätia: 8,5-25 V jednosmerného prúdu
- merací prúd záťaže: 100 A
- Rozsah merania CCA: 150-1400 A
- typ testovaného akumulátora: olovený
- typ indikátora napätia: digitálna LED
- časový režim testu pri záťaži: 10 s/5 min