| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Prevádzkové napätie | 12 V d.c. |
| Rozsah napätia | 8-30 V d.c. |
| Rozsah merania CCA | 100-2000 A |
| Typ testovaných batérií | olovo-kyselina, EFB, AGM, gél |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ~ +60 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +70 ˚C |
| omša | 0.21 kg |
| Aplikácia | kontrola stavu nabitia a opotrebovania batérie, posúdenie štartovacieho systému |
| Symbol | YT-83114 |
Elektronický tester na kontrolu nabitia a životnosti batérie a vyhodnotenie štartovacieho systému. Na testovanie olovených, EFB, AGM a gélových akumulátorov. Veľký LCD displej uľahčuje čítanie. Prístroj ukladá výsledky meraní.
- podporuje normy: JIS, EN, DIN, SAE, IEC
- Rozsah merania CCA: 100 - 2000 A
- rozsah napätia: 8-30 V
- pracovné napätie: 12 V
- jazyky menu: angličtina, francúzština, dánčina, španielčina, nemčina
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.