| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 600 W |
| Rýchlosť rezania | 1500 min⁻¹ |
| Dĺžka rezu | 510 mm |
| Priemer rezu max | 20 mm |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Dĺžka | 2070-2740 mm |
| Długość rękojeści | 970-1640 mm |
| Pracovný uhol | rezacia hlava: -80, -60, -40, -20, 0, +20 ˚ |
| Teleskopický | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 84.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.74 ± 1.5 / 2.84 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4 kg |
| Symbol | YT-84790 |
Teleskopické nožnice na tvarovanie vysokých a širokých živých plotov a pohodlnú prácu z väčšej vzdialenosti bez poškodenia záhonov. Nastaviteľný uhol hlavy umožňuje používateľovi presný strih. Nožnice sú skladacie, čo uľahčuje ich prepravu a skladovanie.
- výkon: 600 W
- priemer strihu: Rozmery: 20 mm
- dĺžka strihu: 510 mm
- celková dĺžka stroja: 274 cm
- odolný obojstranný nôž z vysokokvalitnej ocele Mn65
- hliníkové vedenie čepele
- nastaviteľný pracovný uhol: 6 polôh po 20 stupňoch
- protišmyková rukoväť