| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1500 W |
| Maks. głębokość pracy | 220 mm |
| Šírka brázdy | 450 mm |
| Priemer čepele | 205 mm |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Akustický tlak | 80.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 91.57 ± 1.28 dB(A) |
| Vibrácie | 0.968 ± 1.5 / 0.947 ± 1.5 m/s² |
| omša | 10.3 kg |
| Symbol | YT-84850 |
Elektrický kyprič pôdy YATO je ideálny na domáce práce v záhrade.
Výkonný motor
s výkonom 1500 W vďaka dokonale optimalizovanej prevodovke poskytuje vysoký výkon.
Pracovná šírka - až 40 cm!
Šesť nožov je namontovaných na širokom hnacom hriadeli, vďaka čomu kultivátor pôdy dosahuje šírku 40 cm a pracovnú hĺbku 22 cm.
Nože sú chránené vysokokvalitným kovovým krytom, takže obsluha je dobre chránená pred prípadným odlamovaním kameňov.