| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 3.6 kW |
| Objem motora | 173 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 3000 min⁻¹ |
| Počet lopatiek | 6 |
| Priemer čepele | 270 mm |
| Maks. głębokość pracy | 170 mm |
| Šírka brázdy | 600 mm |
| Kapacita palivovej nádrže | 1.5 l |
| Spotreba paliva max | 1.6 l/h |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.6 l |
| Typ motora | TB1P70FA |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Chladenie | vzduchu |
| kolika | áno |
| Priemer kruhu | 150 mm |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 77.9 ± 0.199 dB(A) |
| Akustická sila | 92.58 ± 0.199 dB(A) |
| Vibrácie | 3.10 ± 1.5 / 3.02 ± 1.5 m/s² |
| omša | 36 kg |
| Aplikácia | kyprenie a prevzdušňovanie pôdy, príprava pôdy na siatie alebo sadenie, miešanie pôdy s hnojivami alebo kompostom, práce v záhrade a na pozemku |
| Symbol | YT-84860 |
Pôdny kyprič YT-84860 je kombináciou pohodlia a ovládateľnosti. Je poháňaný 4-taktným spaľovacím motorom s objemom 173 cm³ (3,6 kW), vďaka ktorému je obrábanie pôdy na pozemkoch alebo poliach takmer bez námahy.
Tri sady nožov na každej strane umožňujú obrábanie pôdy do hĺbky 17 cm s celkovou šírkou záberu 60 cm. To zaručuje účinné rozbíjanie pôdnych hrudiek, miešanie bez námahy a prípravu pôdy na výsadbu plodín.
Zariadenie je vybavené predným kolesom na jednoduchú prepravu.