| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Dĺžka vodítka | 16" (400 mm) |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ reťaze | 3/8.050x56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 13 m/s |
| veľkosť reťaze | 19 mm |
| Počet buniek | 56 |
| Typ vedenia reťaze | AP16-56-507P |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.11 l |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 90.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 8.393 ± 1.5 / 6.002 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.14 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-84953 |
| Pre sprievodcov | YT-84935 |
| Symbol | YT-84870 |
Šikovná a ľahká píla s dobrým rezným výkonom. Vynikajúca ergonómia umožňuje príjemnú prácu. Bočný napínač reťaze na bezpečné a pohodlné napínanie reťaze bez použitia náradia. Olejová nádrž s priehľadným priezorníkom na sledovanie hladiny oleja. Píla je ideálna na domáce aj záhradné práce.
- 230 V, 50 Hz, 2000 W
- Dĺžka lišty: 16"
- rýchlosť reťaze: 13 m/s
- rozstup: 9,52 mm / 3/8"
- šírka reťaze: 1,3 mm / 0,05"
- počet článkov reťaze: 56
- čas brzdenia: 0,12 s
- vedenie kábla: 25 cm
- dvojitá bezpečnostná brzda
- automatické mazanie
Zodpovedajúca reťaz: YT-84953.
Zodpovedajúca lišta: YT-84935 - Poznámka: Na lište je potrebná špeciálna doska na nastavenie napnutia reťaze.