| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Dĺžka vodítka | 16" (405 mm) |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ reťaze | 3/8.050X56DL |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 15 m/s |
| veľkosť reťaze | 19 mm |
| Počet buniek | 56 |
| Typ vedenia reťaze | AP16-56-507P |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.2 l |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 96.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 104.9 ± 2.36 dB(A) |
| Vibrácie | 6.36 ± 1.5 / 5.65 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.45 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Symbol | YT-84871 |
Šikovná a ľahká píla s dobrým rezným výkonom. Vhodná na domáce a záhradné práce. Vynikajúca ergonómia pre príjemnú prácu. Bočný napínač slúži na bezpečné napínanie reťaze bez použitia náradia. Píla má zabudovaný zásobník oleja na automatické mazanie reťaze. Nádržka má priehľadný priezor na sledovanie hladiny oleja.
- výkon: 2000 W
- Dĺžka lišty: 16" (405 mm)
- rýchlosť reťaze: 15 m/s
- rozstup: 9,52 mm / 3/8"
- šírka reťaze: 1,3 mm / 0,05"
- počet článkov reťaze: 56
- Typ upevnenia: P
- automatické mazanie reťaze
- hmotnosť: 5,45 kg