| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2400 W |
| Dĺžka vodítka | 16" (405 mm) |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ reťaze | 3/8.050X56DL |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 15 m/s |
| veľkosť reťaze | 19 mm |
| Počet buniek | 56 |
| Typ vedenia reťaze | AP16-56-507P |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.2 l |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 96.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 104.5 ± 2.36 dB(A) |
| Vibrácie | 6.55 ± 1.5 / 6.02 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.45 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Symbol | YT-84872 |
Praktická a ľahká píla s dobrým výkonom rezu. Osvedčí sa pri domácich a záhradných prácach. Vynikajúca ergonómia umožňuje príjemnú prácu. Bočný napínak slúži na bezpečné a nástrojové napínanie reťaze. Píla má zabudovanú nádobu na olej pre automatické mazanie reťaze. Nádrž má priehľadný výhľad na stav oleja.
- výkon: 2400 W
- dĺžka vodítka: 16" (405 mm)
- rychlosť reťaze: 15 m/s
- rozteč: 9,52 mm / 3/8”
- šírka reťaze: 1,3 mm / 0,05”
- počet článkov reťaze: 56
- typ upevnenia: P
- automatické mazanie reťaze
- hmotnosť: 5,45 kg