| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | motorová píla, prerezávač |
| Sila | 750 W |
| Dĺžka vodítka | 10" (250 mm) |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ reťaze | 3/8.043x40 |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 12 m/s |
| Počet buniek | 40 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | AP10-40-437P |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 60 ml |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Pracovný uhol | rukoväť: -180, -90, -45, 0, +45, +90, rezacia hlava: -20, 0, +20, +40, +60 ˚ |
| Teleskopický | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Długość rękojeści | 1100-1700 mm |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Akustický tlak | 89.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.7 ± 2.47 dB(A) |
| Vibrácie | 2.67 ± 1.5 / 3.32 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.1 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt, predĺženie rukoväte, nosný pás |
| Symbol | YT-84877 |
Zariadenie v sebe spája dve funkcie - je to elektrická reťazová píla a teleskopický orezávač konárov. Pre vaše pohodlie pri orezávaní konárov možno hlavu píly nastaviť v dvoch rovinách - náklon voči tyči a otáčanie okolo osi.
- Nastavenie uhla vyžínacej hlavy: -60, -40, -20, 0, +20 stupňov
- natočenie rukoväte píly: -180, -90, -45, 0, +45, +90 stupňov
Teleskopicky vysúvateľná lišta na orezávanie konárov: 110-170 cm
Používateľ môže udržiavať správne napnutie reťaze vďaka systému rýchleho nastavenia SDS bez použitia náradia.
Gumové doplnky na rukoväti zvyšujú bezpečnosť úchopu.
- výkon: 750 W
- Dĺžka lišty: 25 cm (10 palcov)
- upevnenie tyče: P (A041)
- reťaz: 0,043", 3/8", 40 článkov, ochrana proti spätnému rázu
- rýchlosť reťaze: 12 m/s
- objem olejovej nádrže: 1,5 l: 60 ml
- dĺžka kábla: 0,35 m
- ramenný popruh a plastový kryt lišty sú súčasťou dodávky