| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1.25 kW |
| Objem motora | 42.7 cm³ |
| Šírka rezu - čiara rezu | 430 mm |
| Šírka rezu - rezný kotúč | 255 mm |
| Priemer čiary | 2 mm |
| Dĺžka vlasca na cievke | 4 m |
| Hrúbka čepele | 1.4 mm |
| Maximálne otáčky motora | 10000 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 2700-3400 min⁻¹ |
| Maximálna rýchlosť vretena | 7850 min⁻¹ |
| Podiel paliva a oleja | 40:1 |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita palivovej nádrže | 850 cm³ |
| Spotreba paliva max | 0.743 kg/h |
| Jednoduché spustenie | áno |
| Antivibračný systém | áno |
| Skladanie | áno |
| Chladenie | vzduchu |
| Typ zapaľovacej sviečky | L8RTF |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 2 |
| Akustický tlak | 96.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 110.3 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.992 ± 1.5 / 10.403 ± 1.5 m/s² |
| omša | 7 kg |
| Nastavte obsah | kosa, cievka s rybárskym vlascom, rezacia čepeľ, vodiaci kryt |
| Symbol | YT-85003 |
Benzínová kosačka svýkonom 1,7 hp určená na každodennú prácu v záhrade - kosenie trávnikov a vyrovnávanie okrajov, kosenie vysokej trávy, buriny a odolných krovín.
Umožňujú dostať sa do ťažko prístupných a nerovných oblastí s bujnou vegetáciou a všade tam, kde si tradičná kosačka neporadí. Sú ideálne na kosenie veľkých plôch. Majú systémy na zvýšenie bezpečnosti a pohodlia používateľa.
- výkon: 1,7 HP
- objem motora: 42,7 cm3
- rozsah rezania: drôt 430 mm, kotúč 255 mm
- systém odvzdušňovania paliva
- funkcia ľahkého štartu
- antivibračná rukoväť s pohodlnou vzdialenosťou medzi rukoväťami
- možnosť zloženia na 2 časti - pre jednoduchú prepravu
- spĺňa emisnú normu EURO 2