| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | 3/8" |
| Dĺžka | 250 mm |
| Priemer | 4 mm |
| Materiál | ložisková oceľ |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Symbol | YT-85025 |
Sady 3 okrúhlych pilníkov na ostrenie nožov reťazových píl.
- vyrobené z ložiskovej ocele
- dĺžka: 250 mm
- priemer: 4,0 mm
- pre reťaze 3/8"
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.