| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | 3/8", 0.325" |
| Kompatibilné s | YT-85026 |
| Dĺžka vodítka | 190 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Priemer | 4.5 mm |
| Materiál | ložisková oceľ |
| Materiál rukoväte | PP |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Symbol | YT-85031 |
Vodiace pilníky na ostrenie reťazí motorových píl.
- Dĺžka pilníka: 250 mm
- priemer: 4,5 mm
- pre reťaze 3/8"; 0,325"
- vyrobené z ložiskovej ocele
- obsahuje okrúhly pilník, vodiacu lištu a rukoväť z polypropylénu
- klipové upevnenie
- okrúhle pilníky YT-85025, YT-85026, YT-85027 je možné zakúpiť
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.