| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | 3/8" |
| Dĺžka | 250 mm |
| Priemer | 4 mm |
| Materiál | ložisková oceľ |
| Materiál rukoväte | PP |
| Pracovný uhol | 30, 35 ˚ |
| Symbol | YT-85035 |
Vodiace lišty s pilníkom na ostrenie reťazí motorových píl.
- vyrobené z ložiskovej ocele
- dĺžka pilníka: 250 mm
- priemer: 4,0 mm
- pre reťaze 3/8"
- určený na ostrenie pod uhlom 30° a 35°
- prídavná rukoväť pre väčšie pohodlie a presnosť pri ostrení
- rukoväť a držadlo z polypropylénu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.