| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-85001, YT-85003, YT-85010 |
| Objem motora | ≤30 cm³ |
| Líniový materiál | nylon |
| Materiál adaptéra | hliníkový |
| Prierez rybárskej línie | kruh |
| Priemer čiary | 2.2-3.0 mm |
| Dĺžka vlasca na cievke | 200-430 mm |
| Upevnenie | skrutka s ľavým závitom M10 |
| Priemer upevňovacieho otvoru | 9.5 mm |
| Ložisko | NIE |
| Aplikácia | trávnik, vysoká tráva, buriny, malé kríky |
| Symbol | YT-85111 |
Turbínový žací hrot určený okrem iného pre benzínové krovinorezy YATO YT-85001 a YT-85003. Malé rozmery a až štyri žacie hroty zabezpečujú efektívne a presnejšie kosenie.
- vyrobené z odolného hliníka
- závitová montáž
- jednoduchá montáž (nie je potrebné navíjanie vlasca)
- na použitie s monofilnými hrotmi s priemerom 2,2 - 3 mm a dĺžkou 200 - 430 mm
- Vhodný pre väčšinu krovinorezov a vyžínačov s ľavotočivým závitom M10
- štyri monofilové vlákna a imbusový kľúč sú súčasťou dodávky
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.