| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-85001, YT-85003, YT-85010 |
| Objem motora | ≤30 cm³ |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| Počet zubov | 40 |
| Priemer | 255 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1.3 mm |
| Montážny priemer | 25.4 mm |
| Aplikácia | brzda, drevnaté stonky |
| Symbol | YT-85150 |
Odolný vidlicový nôž na rezanie krovín a drevnatých stoniek, vhodný okrem iného pre benzínové kosy YATO YT-85001 a YT-85003.
- Karbidové zuby
- priemer kotúča: 255 mm
- upevňovací otvor: 25,4 mm
- počet zubov: 40
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.