| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | odsávanie, dúchadlá |
| Sila | 600 W |
| Obrat | 6000-16000 min⁻¹ |
| Účinnosť fúkania | 4 m³/min |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Výstupný priemer dýzy | 25 mm |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 1.2 kg |
| Akustický tlak | 82.1 ± 2.5 dB(A) |
| Akustická sila | 95.0 ± 2.5 dB(A) |
| Vibrácie | 2.994 ± 1.5 m/s² |
| Nastavte obsah | dúchadlom, tryska, kabelka |
| Symbol | YT-85170 |
Elektrický fukár s funkciou odsávania uľahčuje udržiavanie poriadku na pracovisku. Umožňuje čistenie stolárskeho, stavebného náradia a elektroniky od prachu a triesok pomocou prúdu stlačeného vzduchu bez použitia kompresora. Môže sa použiť aj na odfúknutie suchého lístia z chodníka.
- Maximálne otáčky: 16 000 ot/min.
- výkon: 4 m³/min
- nastaviteľná rýchlosť fúkania
- možnosť pripojenia vreca (je súčasťou dodávky)
- 2 m kábel
- 2 vymeniteľné dýzy sú súčasťou dodávky