| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vlastnosti | turbo |
| Obrat | 13000 / 16000 min⁻¹ |
| Účinnosť fúkania | 400-570 m³/h |
| Rýchlosť vyfukovaného vzduchu | 100-126 km/h |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Energia batérie | 72 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 76.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 90.9 ± 2.67 dB(A) |
| Vibrácie | 0.49 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.3 kg |
| Nastavte obsah | dúchadlom, tryska |
| Symbol | YT-85176 |
Výkonný fukár na lístie poháňaný 18V systémovou batériou Yato (4,0ah je súčasťou dodávky).
Tlačidlo Turbo zvyšuje axiálny prietok, takže prúd vzduchu dosahuje max. 126 km/h
Zariadenie sa pohodlne prenáša a montuje/demontuje, vďaka čomu je odstraňovanie lístia zo záhrady alebo chodníka jednoduché a rýchle
Je vhodný aj napr. na sušenie pôdy pred maľovaním pruhov na parkovisku, sušenie okrajov strešnej lepenky pred zváraním alebo odstraňovanie triesok/zvyškov kôry pri práci s drevom.