| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1300 W |
| Obrat | 3400 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 330 mm |
| Výška rezu | 20, 40, 60 mm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kapacita koša | 30 l |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 140 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Akustický tlak | 82.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.1 ± 1.91 dB(A) |
| Vibrácie | 2.72 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.9 kg |
| Symbol | YT-85200 |
Elektrická kosačka s výkonom 1300 W, ktorá sa výborne hodí na malé plochy, kde je potrebná manévrovateľnosť.
Je vybavená robustným a objemným zberným košom na pokosenú trávu, ktorý sa stláča bez nutnosti častého vyprázdňovania.
Aby kosačka vyhovela vašim požiadavkám, má možnosť nastaviť výšku kosenia samostatne pre prednú a zadnú nápravu v týchto rozsahoch: 20, 40, 60 cm.
Kosačka je vybavená odolnými a robustnými kolesami s priemerom 14 cm. Má výkon 1300 W a rýchlosť 3400 otáčok za minútu.
Nôž s priemerom 33 cm a ľahkosť a manévrovateľnosť kosačky umožňujú dosiahnuť malé zákutia a voľne pracovať na malých plochách.
Špeciálne navrhnutý 30-litrový zberný kôš na trávu vám umožní kosiť trávnik dlhú dobu bez nutnosti častého vyprázdňovania zberného koša.
Model YT-85200 je založený na tichom a ekologickom komutátorovom motore. Vďaka tichej prevádzke a pohodlnej rukoväti na ovlád anie je práca s kosačkou príjemná aj počas dlhých hodín.