| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1800 W |
| Obrat | 3300 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 380 mm |
| Výška rezu | 20, 30, 40, 50, 60, 70 mm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kapacita koša | 50 l |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 160, 200 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Akustický tlak | 82.8 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.7 ± 2.4 dB(A) |
| Vibrácie | 3.15 ± 1.5 m/s² |
| omša | 11.5 kg |
| Symbol | YT-85205 |
Elektrická kosačka s výkonom 1800 W, ideálna na kosenie malých domácich trávnikov aj väčších plôch.
Je vybavená robustným a objemným košom na stláčanie pokosenej trávy bez nutnosti častého vyprázdňovania.
Vďaka sieťovému napájaniu je prevádzka kosačky oveľa tichšia ako pri strojoch poháňaných benzínovým motorom
Kosačka YATO YT-85205 je určená na kosenie rôznych typov trávnikov. Nastaviteľná výška kosenia vám umožní prispôsobiť dĺžku trávy vašim špecifickým potrebám.
Kosačka umožňuje kosiť trávnik do výšky:
- 20, 30, 40, 50, 60, 70 cm!
Zabudovaná rukoväť - v strednej časti kosačky - umožňuje pohodlné zdvíhanie a prenášanie.
Model YT-85205 je založený na tichom a ekologickom komutátorovom motore. Vďaka tichej prevádzke a pohodlnej rukoväti na vedenie je práca s kosačkou aj dlhé hodiny nepríjemná a príjemná.
Špeciálne navrhnutý 50-litrový zberný kôš na trávu umožňuje kosiť trávnik dlhú dobu bez nutnosti častého vyprázdňovania zberného koša.
Odolné, robustné a veľké kolesá, ktorými je kosačka vybavená, umožňujú kosenie v náročnom teréne. Vysoký výkon kosačky (1800 W), vysoká rýchlosť 3 300 otáčok za minútu a široký nôž (38 cm) vám zasa umožnia rýchlo a presne pokosiť trávnik a dodať mu ten správny vzhľad.