| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 2 |
| Obrat | 3300 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 340 mm |
| Výška rezu | 20-65 mm |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Kapacita koša | 35 l |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 150 (x2), 175 (x2) mm |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX1 |
| Akustický tlak | 77.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 90.2 ± 1.85 dB(A) |
| Vibrácie | 0.5 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.9 kg |
| Symbol | YT-85220 |
Kosačka s duálnym 36 V systémom napájania batériou poskytuje tichú a pohodlnú starostlivosť o trávnik.
- šírka kosenia: 340 mm
- centrálne nastavenie výšky kosenia v 6 úrovniach od 20 do 65 mm
- rýchlosť: 3300 otáčok za minútu
- kapacita zásobníka: 1,5 l: 35 l
- veľké kolesá s priemerom 150 mm (vpredu) a 175 mm (vzadu)
- pohodlný vypínač na rukoväti so zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému spusteniu
- nastaviteľná rukoväť a tichá prevádzka zvyšujú užívateľský komfort
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- možnosť zakúpenia kompatibilných batérií s kapacitou: 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843) a 4 Ah(YT-82844); 6 Ah batéria YT-82845 nie je s kosačkou kompatibilná
Sada:
- kosačka na trávu
- 2 batérie Li-Ion 18 V 2 Ah
- rýchlonabíjačka (1 h pre 2 Ah batérie)
18 V SYSTÉM
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita Výkon , modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre viacero nástrojov. S 18-voltovým systémom ušetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber S rastúcimi požiadavkami rastie aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete