| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 2 |
| Vlastnosti | mulčovanie |
| Obrat | 2900 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 370 mm |
| Výška rezu | 25-75 mm |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Energia batérie | 72 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno (duálna) |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Kapacita koša | 35 l |
| uchopenie | áno, skladanie |
| Mäkká rukoväť | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 150 (x2), 200 (x2) mm |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX1 |
| Akustický tlak | 76.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.2 ± 2.31 dB(A) |
| Vibrácie | 0.54 ± 1.5 / 0.68 ± 1.5 m/s² |
| omša | 13.5 kg |
| Symbol | YT-85222 |
Kosačka s dvoma 36-voltovými batériami systému 2x18 V poskytuje tichú a pohodlnú starostlivosť o trávnik.
- Bezkartáčový motor
- šírka kosenia: 370 mm
- centrálne nastavenie výšky kosenia v 6 úrovniach od 25 do 75 mm
- rýchlosť: 3300 ot/min
- zberný kôš na trávu s indikátorom naplnenia: 35 l
- veľké kolesá s priemerom 150 mm (vpredu) a 200 mm (vzadu)
- pohodlný vypínač na rukoväti s poistkou proti náhodnému spusteniu
- 3 úrovne nastavenia výšky rukoväte s mäkkou hubkou a tichou prevádzkou pre väčší komfort
- rýchloupínacie úchytky umožňujú sklopiť rukoväť a uložiť ju pod stôl, policu alebo do záhradného domčeka
- priestorovo úsporné vertikálne skladovanie
- 4-stupňový displej batérie s prepínačom režimov ECO/AUTO
- Režim ECO maximálne šetrí energiu batérie
- Režim AUTO prispôsobuje rýchlosť motora zaťaženiu
- Ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- K dispozícii na zakúpenie zodpovedajúce batériové súpravy:
- 2 Ah (YT-82842)
- 3 Ah (YT-82843)
- 4 Ah (YT-82844)
- 6 Ah (YT-82845)
Súprava:
- kosačka na trávu
- 2 batérie Li-Ion 18 V 4 Ah
- Rýchla duálna nabíjačka (2 h pre 4 Ah batérie)
18 V SYSTÉM
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
- Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
- Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete