| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vlastnosti | mulčovanie |
| Obrat | 2900 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 430 mm |
| Výška rezu | 25-75 mm |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Kapacita koša | 50 l |
| uchopenie | áno, skladanie |
| Mäkká rukoväť | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 180 (x2), 250 (x2) mm |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX1 |
| Akustický tlak | 72.8 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 87.1 ± 2.95 dB(A) |
| Vibrácie | 0.34 ± 1.5 / 0.37 ± 1.5 m/s² |
| omša | 13.5 kg |
| Symbol | YT-85225 |
Kosačka s dvojitým 36 V akumulátorom systému YATO poskytuje tichú a pohodlnú starostlivosť o trávnik. Používateľ si môže vybrať z 3 úrovní nastavenia výšky rukoväte s mäkkou špongiou pre pohodlné uchopenie. Rýchloupínacie úchyty uľahčujú efektívne zloženie kosačky na prepravu a skladovanie. Kosačku možno skladovať vo vertikálnej polohe, čo ďalej šetrí miesto. Vypínač na rukoväti je vybavený zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému spusteniu. Zariadenie pracuje v režime ECO (maximálne šetrí batériu) alebo v režime AUTO (prispôsobuje otáčky motora zaťaženiu).
- Bezkartáčový motor
- šírka kosenia: 430 mm
- centrálne nastavenie výšky kosenia v 6 úrovniach od 25 do 75 mm
- rýchlosť: 3300 ot/min
- zberný kôš na trávu s indikátorom naplnenia: 50 l
- veľké kolesá s priemerom 175 mm (vpredu) a 250 mm (vzadu)
- 4-stupňový indikátor stavu nabitia batérie s voličom režimu ECO/AUTO
- Ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- pracuje s batériami:
- 2 Ah (YT-82842)
- 3 Ah (YT-82843)
- 4 Ah (YT-82844)
- 6 Ah (YT-82845)
Súprava:
- kosačka na trávu (bez nabíjačky a batérie)
18 V SYSTÉM
18 V systém je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Zariadenia si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
- Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
- Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete9