| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 270 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Maks. głębokość pracy | 160 mm |
| Šírka brázdy | 155 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 81.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 86.4 ± 0.58 dB(A) |
| Vibrácie | 2.722 ± 1.5 / 2.138 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.24 kg |
| Symbol | YT-85271 |
Akumulátorový kyprič pôdy na kyprenie a obrábanie pôdy v záhradách a na pozemkoch. Vďaka kompaktným rozmerom je možná presná práca v blízkosti existujúcich plodín. Teleskopická rukoväť uľahčuje prepravu a skladovanie. Prístroj je napájaný akumulátorom spoločným pre 18 V systémové elektrické náradie YATO.
Pôdny kultivátor pracuje efektívne aj v náročných podmienkach, t. j. na silne vysušenej pôde a pôde s kameňmi.
Ovládanie pracovného nástroja je jednoduché, vďaka čomu je ideálny pre záhrady na pozemkoch, kde dobré kyprenie, drobenie a mechanické odstraňovanie koreňov burín výrazne zvýši úrodu plodín bez potreby používania chemických prostriedkov.
- hmotnosť: 4,24 kg
- otáčky: 270 ot/min
- pracovná hĺbka: 160 mm
- šírka brázdy: 155 mm
Batérie s kapacitou: 2Ah, 3Ah a 4Ah.