| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 145 W |
| absolútny | 2000 l/h |
| Výtlačný tlak max | 2 bar |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Priemer vodovodnej prípojky | G3/4 |
| najvyšší možný | 21 m |
| Hĺbka nasávania min | ok. 10 mm |
| Maximálna hĺbka ponoru | 1.5 m |
| Rozmery na pracovisku min | 40x40 cm |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX8 (čerpadlo), IPX4 (skriňa na batérie) |
| Akustická sila | 70 dB(A) |
| omša | 0.5 kg |
| Nastavte obsah | čerpadlo, ohybná hadica, rýchly konektor |
| Aplikácia | na čerpanie vody z pivníc, nádrží, bazénov, ale aj jazierok a nádrží na dažďovú vodu |
| Symbol | YT-85283 |
Čerpadlo ponorného čerpadla 18 V s malým prierezom určené na odčerpávanie vody z pivníc, nádrží, bazénov, ale aj vodných prvkov a zberných nádrží na dažďovú vodu.
- ideálne na použitie v záhradkárstve, kempingoch, poľnohospodárstvach, kde veľká vzdialenosť od zdrojov prúdu znemožňuje pripojenie zariadení k sieti
- ponorová hĺbka: do 1,5 m
- výška čerpania vody: 21 m
- výkon: 2000 l/h
- max. tlak: 2 bar
- ochranná trieda: IPX8
- určené pre prácu s batériou 2 Ah
Verzia bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.