| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Plavákový spínač | NIE |
| Sila | 550 W |
| absolútny | 4600 l/h |
| Výtlačný tlak max | 2.5 bar |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1 |
| najvyšší možný | 25 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 7 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40 cm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| Tepelný spínač | áno |
| Úroveň začlenenia | 0.005 m |
| Úroveň vypnutia | ok. 0.06 m |
| Materiál na bývanie | nehrdzavejúca oceľ |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| Akustický tlak | 70 dB(A) |
| omša | 7.8 kg |
| Aplikácia | na čerpanie čistej vody z nádrží (napr. malé bazény, záhradné jazierka a pod.) |
| Symbol | YT-85287 |
Čerpadlo pre pohodlné čerpanie čistej a ľahko znečistenej vody zo zberných nádrží na dažďovú vodu. Hodí sa na zavlažovanie záhrad a veľkých pozemkov s výškovým rozdielom do 25 m. Vstavaný elektronický automatický regulátor spúšťa čerpadlo v prípade otvorenia ventila zavlažovača alebo poklesu tlaku vody v inštalácii, čo vedie k úspore elektrickej energie a predlžuje životnosť systému. Štíhla obudova zariadenia je vyrobená z nerezovej ocele. Vďaka hliníkovej rúrke je čerpadlo možné zavesiť na nádrž. Rúrka je ukončená pohodlným ventilom on/off na rýchlospojku. Vstavaný filter nečistôt je ľahko čistiteľný. Pohodlná rukoväť uľahčuje prenášanie a upevnenie na lano umožňuje ponorenie do hlbšej nádrže.
- výkon motora: 550 W
- nápravie: 230 V
- maximálny prietok: 4600 l/h
- maximálny tlak: 2,5 bar
- maximálna zdvíhacia výška: 25 m
- maximálna sacia výška: 7 m
- tesnosť: IPX8
- maximálna teplota vody: 35°C
- dĺžka kábla: 10 m